Çocukla Beraber Büyüyen Giysiler Tasarlandı

Yazan Ekolojist

Anne ve babaların en büyük sıkıntılarından bir tanesi, çocukları hızlı büyüdükleri için kıyafet yetiştirmek. Çocuklar 2 yaşına kadar çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Haliyle büyüdükçe yeni beden kıyafetlere ihtiyaç duyuluyor. sürekli kıyafet alışverişine çıkmak anne ve baba için işkenceye dönüşüyor. Üstelik maddi olarak israf çünkü birçok kıyafet ya sadece birkaç defa giyildikten sonra bir köşeye atılıyor veya hiç giyilmeden dolapta duruyor.

Artık Petit Pli giysileri sayesinde anne ve babalar sürekli kıyafet alışverişine çıkmak zorunda kalmayacaklar ve bunun yanı sıra kıyafetler giyilmeden dolaplarda durmayacak. Petit Pli giyim ürünleri, çocuklarla beraber büyümektedir ve bu sebeple çocuklarınız ne kadar büyürse büyüsün, 6 aydan 36 aya kadar, Petit Pli kıyafetleri tam 7 beden büyümektedir.

Petit Pli Kıyafetleri Anne ve Babaları Gereksiz Alışverişten Kurtardı

Petit Pli kıyafetleri, Royal College of Art lisansüstünde okuyan bir öğrencinin buluşu oldu. Öğrencinin adı Ryan Mario Yasin‘dir. Yasin, 6 ile 36 ay arasındaki çocuklar için özel olarak bir giyim ürünü tasarladı. Petit Pli sadece çocuklarla beraber büyümüyor, aynı zamanda özel su geçirmez kumaş ile tasarlanıyor ve farklı bedenlere uydurulabilecek şekilde iki yönlü büyüyebiliyor. Petit Pli kıyafetleri çok fazla hafiftir ve nefes alabilen tekstil teknolojisiyle tasarlanmaktadır. Petit Pli sayesinde artık çocuklar her ne kadar 7 beden boyunca aynı kıyafeti giyseler bile, israf edilmiyor ve bunun yanı sıra maddi olarak ta hesaplı oluyor.

Artık Bir Alışveriş İle 7 Bedene Birden Sahip Oluyorsunuz

Anne ve babalar 7 beden boyunca çocuklarına kıyafet almak zorunda kalmayacak. Petit Pli kıyafetleri sayesinde, bir defa alışverişe çıktıktan sonra, 7 beden sonra çıkması yeterli olacak. Petit Pli kıyafetleri özel tasarımıyla, nefes alabilen teknoloji ile üretilmiştir, çünkü çocuklar çok hareketli olup sürekli terlediği için kıyafetlerin nefes alıyor olması daha avantajlı olmaktadır. Petit Pli kıyafetlerine internet üzerinden de araştırabilir ve ulaşabilirsiniz. Artık bu yeni tasarım sayesinde çocuklarınızı büyütürken, en azından kıyafetten tasarruf edebileceksiniz. Aileler için bu proje çok büyük bir avantaj olmuştur.

Yazar Hakkında

Ekolojist

Ekolojist.net - Çevreci Haber Sitesi

Düşüncelerinizi Paylaşın